Światowy Dzień Zdrowia 2014 już niedługo!

lllMŁODA FARMACJA i obchody Światowego Dnia Zdrowia to już tradycja. Zastanawiasz się co tym razem przygotowaliśmy?
W  tym roku czeka na Ciebie wiele nowości. Tegoroczne hasło zaproponowane przez WHO odnosi się do „CHORÓB WEKTOROWYCH”- nic Ci to nie mówi? – nie szkodzi! Wystarczy odwiedzić nasze stoisko 12 kwietnia w godz. 9:00-18:00, a my z chęcią wszystko wytłumaczymy. Uwaga – tym razem będziemy w Atlas Arenie (ul. Bandurskiego 7) i równocześnie postaramy się dopingować maratończyków (dla Tych, którzy nie wiedzą przypomnienie – w dniach 11-13 kwietnia w Łodzi odbywa się „Łódź Maraton Dbam o Zdrowie”).

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia przygotowaliśmy ciekawą prezentację odnośnie tegorocznego hasła. Ponadto każdy zainteresowany będzie mógł zmierzyć sobie ciśnienie, oddać przeterminowane leki, wziąć udział w Quizie i wygrać atrakcyjne nagrody czy dowiedzieć się czegoś więcej o kleszczach. Nie czekaj! Zarezerwuj sobie termin i spędź ten DZIEŃ z nami.

Nie możemy zapomnieć o naszych sponsorach – oto oni:

      Jovimed to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny mieszczący się w Ksawerowie, między Łodzią a Pabianicami. Ośrodek po raz kolejny wspiera naszą akcję.
Dzięki niemu zapoznacie się z naszymi materiałami promocyjnymi, które zostały  przygotowane przez ogólnopolską Młodą Farmację.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej ośrodka: http://jovi-med.pl

Komentarze są wyłączone.