science pharmaNie macie planów na wakacje? Chcielibyście nauczyć się czegoś nowego? Chcielibyście rozwinąć swój profil zawodowy? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Was! Firma Science Pharma oferuje praktyki wakacyjne, a także praktyki całoroczne. W programie przewidują:
a) wynagrodzenie miesięczne (ustalane z każdym Kandydatem
indywidualnie),
b) udział w konkretnych zadaniach i projektach,
c) udział w wewnętrznych szkoleniach certyfikowanych (również

szkoleniach językowych),
d) szansę na stałą pracę.
PRAKTYKI WAKACYJNE:
a) trwać będą od Sierpnia do Września br.,
b) mogą odbyć się zarówno w wymiarze miesięcznym, jak i
2-miesięcznym (zależnie od preferencji Praktykantów) po 40 godzin
tygodniowo.
PRAKTYKI AKADEMICKIE:
a) trwać będą od Października do Czerwca br.,
b) ich długość to minimum 3 miesiące, maksymalnie 9 miesięcy
(zależnie od preferencji Praktykantów) po min. 20 godzin tygodniowo.
Nie zwlekajcie i rejestrujcie się!

Księgarnia PWN, znajdująca się na rogu ulic Zachodniej i Więckowskiego, otworzyła nowy dział książek medycznych, gdzie możemy znaleźć także książki używane na naszym wydziale. Studenci otrzymują 10 % zniżki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem nowych książek, to Księgarnia serdecznie zaprasza.

UWAGA! Komitet organizacyjny wraz z Panią Dziekan Wydziału Farmaceutycznego w Łodzi podjęli decyzję o przedłużeniu okresu rejestracyjnego do 5 maja. Osoby, które zgłoszą się w tym okresie, proszone są o wysyłanie zgłoszeń razem z abstraktami. Pozostałe terminy nie ulegają zmianie. Zapraszamy do udziału!

Konkurs Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego w Łodzi

Dnia 8 maja bieżącego roku odbędzie się Konkurs Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego w Łodzi. Jest on organizowany przez Władze Wydziału we współpracy z Młodą Farmacją. Chcielibyśmy zaprosić do udziału w tym przedsięwzięciu wszystkich studentów kierunków farmacja, analityka medyczna i kosmetologia, którzy obronili swoje prace magisterskie w roku akademickim 2012/13. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia. Poniżej przedstawiamy oficjalny Regulamin Konkursu. Zapraszamy do udziału!

Regulamin Wydziałowego Konkursu Prac Magisterskich (do pobrania)

I Ty możesz dołączyć do Młodej Farmacji !

Drodzy studenci farmacji,

Czy nie myśleliście o tym, aby robić coś więcej oprócz uczenia się? Chcielibyście zostać częścią czegoś większego? Chcielibyście rozwinąć wasze umiejętności współpracy w grupie oraz uczestniczyć w interesujących warsztatach? Jeśli tak, to Młoda Farmacja jest dla Was! Już w ten poniedziałek o 17.30 w Sali nr 45 odbędzie się spotkanie informacyjne. Opowiemy Wam o działalności Młodej Farmacji, o naszych celach, akcjach, w których bierzemy udział, o korzyściach z bycia członkiem MFu.

ZAPRASZAMY :)

wujeksamduzy